Op de ijsbaan

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Winterse-taferelen-op-de-ijsbaan.jpg

Graag verwelkomen wij u tijdens de winterperiode op onze ijsbaan. Zodra het buiten koud genoeg is en er natuurijs verschijnt op de sloten, dan is er een grote kans dat onze ijsbaan in Bantega wordt geopend. Ons bestuur en vrijwilligers
zullen dan actief de ijsbaan in optimale conditie brengen en houden zolang de vorst aanhoud.

IJsclub de Polder organiseert de volgende winteractiviteiten:

  • Tjeukemeer schaatstocht
  • Fakkeltocht
  • Fries Kampioenschappen jeugd
  • Korte baan wedstrijden
  • Wedstrijden voor de jeugd (uit de omgeving)
  • Estafette wedstrijden
  • Vrij rijden op de ijsbaan
  • enz. enz.

Houdt u vooral onze website en facebook pagina in de gaten voor de openingstijden.

Feestelijke opening nieuw clubgebouw!
Op zaterdag 8 januari werd het nieuwe clubgebouw van IJsclub de Polder feestelijk geopend. Hiermee werd een drukke periode voor de ijsclub feestelijk afgesloten. Zo is de ijsbaan flink uitgebreid, er is drainage aangelegd, het oude clubgebouw is afgebroken en er is een compleet nieuw clubgebouw door de bestuursleden gebouwd. Een gebouw waarin alle faciliteiten die nodig zijn, ook aanwezig zijn: wc, water, keuken, magazijn, opbergruimte voor groot materiaal en wat helemaal heerlijk is is de verwarming! Nu kan een ieder met schaatsen aan zo het hokje inlopen op het rubber om even lekker warm te worden. opening clubgebouw